Poznaj com40

Firma COM40 to ponad 4000 wykwalifikowanych pracowników, 50 000 m2 powierzchni nowoczesnego parku maszynowego i wydajność na poziomie 1 mln sof rocznie. Celem Com40 jest produkcja mebli tapicerowanych najwyższej jakości.

Polityka Jakości

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy naszym klientom wygodę i komfort, odzwierciedlone w naszych meblach i materacach oraz komponentach wykorzystywanych do ich wytwarzania.

Jakość rozumiemy jako spełnienie wymagań naszych klientów, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania, funkcjonalności, łatwości montażu i estetyki naszych produktów.


Więcej 

Filozofia Kaizen

Ważnym elementem strategii rozwoju Com40 jest wdrażanie filozofii Kaizen na każdym etapie produkcji. Najwyższą jakość zapewnia wewnętrzny dział kontroli i niezależne, specjalistyczne laboratoria, weryfikujące standardy materiałów oraz wykonanie mebli

EBI LCC

COM40 od 15 lat współpracuje z wieloma dostawcami i odbiorcami z całej Europy. W 2009 roku na terenie Stanów Zjednoczonych firma utworzyła spółkę EBI LCC oraz uruchomiła fabrykę.

Certyfikat FSC ® C005356

Fabryka posiada także Certyfikat FSC®C005356 poświadczający, że produkcja mebli odbywa się w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego, bez łamania praw pracowników oraz wykorzystania zasobów naturalnych i ubożenia ekosystemów leśnych.

Fabryka pracuje ze Standardem IWAY wymaganym przez jednego z kluczowych klientów, który określa wymagania związane ze środowiskiem naturalnym, warunkami socjalnymi i warunkami pracy.

Logistyka

Przedsiębiorstwo położone jest w Nowych Skalmierzycach (woj. wielkopolskie), w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Lokalizacja w połączeniu z prężnie działającym działem logistyki, czyni Com40 sprawnym i terminowym dostawcą.

Tryby produkcji

Fabryka COM40 pracuje w różnych trybach produkcji umożliwiających zarówno realizację zamówień seryjnych, niskoseryjnych, jak i produkcję jednostkową, zorientowaną na produkty premium.

Strategia podatkowa